Věrnostní program

Za každý uskutečněný nákup obdrží každý uživatel e-mailem slevový kupón na další nákup. Kupón má hodnotu 5-10 % z hodnoty provedené objednávky a je vyjádřen v korunách. Kupón můžete snadno uplatnit při dalším nákupu. Navíc ke každé objednávce od nás obdržíte i dárek... zapomeňte na reklamní klíčenky a samolepky, naše pečlivě vybrané dárky potěší zaručeně každého fanouška Pokémonů!

Příklad: Pokud u nás nakoupíte za 1500 Kč, obdržíte slevový kupón v hodnotě až 150 Kč, který můžete uplatnit při dalším nákupu na našem e-shopu.

Kupón je nepřenosný a nelze jej použít na nákup dárkových poukazů. Pokud nemůžete najít kupón, zkontrolujte si prosím složku se spamem nebo nás kontaktujte přes chat.

Pozor! V brzké době plánujeme přinést ještě více vychytávek a bonusů pro naše věrné zákazníky. Čím více budete u nás nakupovat, tím více vás odměníme. Tak neváhejte a začněte nakupovat své oblíbené produkty ještě dnes. Bonusy budeme započítávat i zpětně!

Ať už vám nic neuteče!

Zanechte nám svůj e-mail. Maximálně 1x týdně vám budeme zasílat žhavé novinky, slevy akce i tipy. Odhlásit se můžete kdykoliv.

CardPro®

Specializovaný e-shop na Pokémon TCG

Produkty

Edice

Zaměření

Garance ochrany kupujícího
Zasilkovna
Zasíláme na více než 9000 výdejních míst po celé ČR, i na adresu!